Medarbejdere

Sarah Risum Elhauge - Insight Events

Sarah Risum Elhauge
Managing Director

se@insightevents.dk
+45 41 95 14 07

Mie Christoffersen - Insight Events

Mie Christoffersen
Head of Marketing & Communications

mc@insightevents.dk
+45 24 90 38 57

Terje Sprove - Insight Events

Terje Sprove
Marketing Manager

ts@insightevents.dk
+45 41 95 14 19

Anne Iversen - Insight Events

Anne Iversen
Graphics & Marketing Manager

ai@insightevents.dk
+45 60 24 93 74

Line Lykke Olsen
Digital Marketing Manager

line.olsen@insightevents.dk
+45 22 32 88 76

Malene Enggaard

Malene Enggaard
Marketing Coordinator

malene.enggaard@insightevents.dk
+45 60 24 93 52

Helene Henriksen - Insight Events

Helene Henriksen
Head of Business Development, Building Green

hh@insightevents.dk
+45 41 95 14 24

Nina Meyer - Insight Events

Nina Meyer
Senior Project Manager

nm@insightevents.dk
+45 30 55 30 92

Louise Starklint - Insight Events

Louise Starklint
Senior Project Manager

ls@insightevents.dk
+45 40 10 90 42

Emma Dyrbye Nielsen

Emma Dyrbye Nielsen
Junior Project Manager

emma.dyrbye@insightevents.dk
+45 22 97 14 00

Kasper Høybye
Junior Project Manager

kasper.hoybye@insightevents.dk
+45 20 98 90 34

Rikke Skovhaug - Insight Events

Rikke Skovhaug
Senior Operational Coordinator

rs@insightevents.dk
+45 41 95 14 30

Ida Sallerup Madsen - Insight Events

Ida Sallerup Madsen
Project Coordinator

ida.madsen@insightevents.dk
+45 22 30 44 06

Thomas Klindt - Insight Events

Thomas Klindt
Senior Sales Manager

tk@insightevents.dk
+45 41 95 14 31

Henriette Engel - Insight Events

Henriette Engel
Sales & Relation Manager, Building Green

henriette.engel@insightevents.dk
+45 22 11 70 15

Maria Jarl - Insight Events

Maria Jarl
Sales & Relation Manager

maria.jarl@insightevents.dk
+45 22 49 05 01

Michael Bering - Insight Events

Michael Bering
Senior Sales Consultant

michael.bering@insightevents.dk
+45 41 95 14 04

Andreas Birk Jensen - Insight Events

Andreas Birk Jensen
Sales Consultant

andreas.birkjensen@insightevents.dk
+45 22 49 50 72

Kirsa Grønvald

Kirsa Grønvald
Office Manager

kirsa.gronvald@insightevents.dk
+45 35 25 35 45

Andreas Mielow Haastrup
Marketing Assistant Intern

Andreas.haastrup@insightevents.dk

Vil du også være en del af Insight Events?
Insight Events er en spændende og dynamisk virksomhed, hvor vi arbejder med mange bolde i luften, vi skaber faglig og personlig udvikling, da projekter aldrig er ens, og vi har fokus på medarbejdertrivsel. Det er hele vejen igennem et super sted at være.